Jeremy Clarkson zwiększają oglądalność Top Gear ?

1    NEWSY  Bob
Jeremy Clarkson zwiększają oglądalność Top Gear ?
12 Mar
11:46

Jeremy Clarkson ponownie powinien zjeść batonika bo strasznie gwiazdorzy.

Po trąbiących zewsząd informacjach, że ponownie wywołany skandal w BBC przez Jeremiego Clarksona (54 lata), tym razem nie ujdzie mu na sucho. Stacja odgraża się niewyemitowaniem 3 ostatnich odcinków 22 sezonu Top Gear, spowodowanym rzekomym atakiem fizycznym na osobę producenta tego programu.

Stacja BBC po ostatnim wybryku Jeremiego zapowiedziała, że to było ostatni już raz, że nie przymkną oka już na zachowanie swojego pracownika.
Poinformowali już, że zamiast 8 odcinka 22 serii, emitowanego na całym świecie tego samego dnia będzie wyemitowany inny, pierwszy odcinek specjalny Top Gear w Patagonii.
Setki tysięcy fanów tego programu motoryzacyjnego żąda wyemitowania kolejnych odcinków serii. Najprawdopodobniej ostatnie odcinki nie są na tą chwilę w całości nagrane i gotowe do emisji, a bez głównego bohatera i filaru Top Gear będzie to bardzo trudne.

Jeśli dojdzie do „wznowienia” emisji dalszych części serii, to na 100% wszyscy będą bardzo zadowoleni z finansów. Po takiej reklamie może być tylko jeszcze więcej osób oglądających program.

Może to już zapowiedź końca Top Gear ? Potem ewentualnie tylko odcinek specjalny, a skład Top Gear: Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May nie będą już razem tworzyć kolejnych przygód legendy BBC, przynajmniej pod szyldem Top Gear i w tej stacji.

Swoją drogą Jeremy Clarkson, będący już milionerem, gwiazdorem i legendą programów motoryzacyjnych, nie potrzebuje na siłę już robić tego czym zasłynął.

« »
1 Comments

    Bob

    17 marca 2015 at 23:46

    No i doigrał się, puki co Premierowe odcinki Top Gear z Patagonii. Drugi i ostatni odcinek zobaczymy w kolejną niedzielę. Premierowe odcinki, ale tylko w Polsce, bo na Wyspach premiera była 27 i 28 grudnia 2014. Cieszmy się polską wersją językową 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *